Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » O nas

Zawory zaporowe

Zawór zaporowy 201

Zawór zaporowy 201
Zawór zaporowy gwintowany 201 ma zastosowanie w instalacjach wody gorącej, zimnej, chłodzącej, pary wodnej niskoprężnej oraz instalacjach ciep...
Zawór zaporowy 215

Zawór zaporowy 215
Zawór zaporowy kołnierzowy 215 ma zastosowanie w instalacjach wody gorącej, zimnej, chłodzącej, pary wodnej oraz instalacjach ciepłowniczych, ...
Zawór zaporowy 216

Zawór zaporowy 216
Zawór zaporowy kołnierzowy kątowy 216 ma zastosowanie w instalacjach wody gorącej, zimnej, chłodzącej, pary wodnej oraz instalacjach ciepłowni...

Nasze zawory zaporowe to produkty dla klientów ceniących solidne wykonanie, wytrzymałość oraz najwyższą jakość. Bogaty asortyment pozwala nam na zaoferowanie różnego rodzaju modeli zaworów. Dzięki temu dobranie produktu spełniającego w stu procentach Twoje oczekiwania nie jest już wyzwaniem.

 

Oferujemy m.in.:

 

  • zawór zaporowy 201, charakteryzujący się zwartą zabudową i wysokim poziomem szczelności. Może pracować w temperaturze od -10 do +200 stopni Celsjusza;

  • zawór zaporowy 215, którego główną cechą jest wysokie bezpieczeństwo ekologiczne oraz zwarta zabudowa i równie wysoki stopień szczelności. Pracuje w temperaturze od -10 do aż +400 stopni Celsjusza;

  • zawór zaporowy 216, który może pracować w temperaturze od -10 do +350 stopni Celsjusza. Wyróżnia go bezpieczeństwo ekologiczne, wysoki stopień szczelności oraz zwarta zabudowa.

 

Każdy z dostępnych w naszej ofercie zaworów zaporowych sprawdza się wielu typach instalacji. Zastosujesz je m.in. w: instalacjach wody gorącej, zimnej i chłodzącej, instalacjach pary wodnej czy instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych, ciepłowniczych oraz centralnego ogrzewania.

 

Jeśli zależy Ci na produktach najwyższej jakości, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. W branży instalacyjno – cieplnej działamy już od 1996 roku, co owocuje sporym doświadczeniem, zaangażowaniem oraz zaufaniem wielu klientów.

 

Potrzebujesz doradztwa? Nasi specjaliści służą pomocą w kwestii doboru odpowiednich produktów. A ich specyfikacja oraz zróżnicowane parametry umożliwiają zastosowanie ich w wielu instalacjach.

 

Postaw na profesjonalizm – wybierz nasze zawory zaporowe i ciesz się najlepszymi produktami w atrakcyjnej cenie. Przekonaj się, że warto z nami współpracować!