Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » O nas

Zawory bezpieczeństwa

Zawory bezpieczeństwa 6301 i 630...

Zawory bezpieczeństwa 6301 i 630...
Zawór bezpieczeństwa 6301 oraz 630... niezależnie od wersji wykonania ma na celu zabezpieczenia instalacji ciśnieniowych oraz zastosowanych w nie...
Zawory bezpieczeństwa SYR 1915

Zawory bezpieczeństwa SYR 1915
Zawory bezpieczeństwa SYR 1915 służą do zapobiegania przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia w instalacjach wypełnionych cieczą i gazem ...
Zawory bezpieczeństwa SYR 2115

Zawory bezpieczeństwa SYR 2115
Zawory bezpieczeństwa SYR 2115 służą do zapobiegania przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia. Stosowane są głównie dla zabezpieczenia z...

Zawory bezpieczeństwa to nieodłączne elementy niemal każdej sieci instalacyjno – grzewczej. W naszej ofercie, wśród armatury przemysłowej, znajdziesz imponującą gamę tego typu produktów. Charakteryzują się najwyższą jakością i wytrzymałością.

 

Oferujemy m.in.:

  • zawór bezpieczeństwa 6301 i 630, zabezpiecza instalację ciśnieniową i zastosowane w niej urządzenia przed wzrostem ciśnienia powyżej wartości maksymalnej. Znajduje zastosowanie m.in. w wodzie przemysłowej, pitnej, gazie, sprężonym powietrzu czy przemyśle chemicznym.

  • zawór bezpieczeństwa SYR 1915 – zapobiega przekroczeniu ciśnienia w instalacjach wypełnionych cieczą i gazem. Posiada przyłącze gwintowane i pracuje w temperaturze aż do +140 stopni Celsjusza.

  • zawór bezpieczeństwa SYR 2115 – służy głównie do zabezpieczenia zamkniętych ogrzewaczy wody użytkowej, zapobiegając przekroczeniu dopuszczalnego ciśnienia. Posiada przyłącze gwintowane i może pracować w temperaturze do +110 stopni Celsjusza.

Dobierz najlepsze zawory bezpieczeństwa do własnej instalacji i przekonaj się, że to produkty trwałe oraz odporne na wszelkie uszkodzenia i awarie. Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa, nasz zespół profesjonalistów służy pomocą.

 

Posiadamy cenne doświadczenie w branży, co zapewnia najwyższą jakość produktów. Zapoznaj się z naszym imponującym asortymentem i wybierz te modele, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Niskie ceny oraz Twoje zadowolenie gwarantowane.

 

Doceń naszą armaturę przemysłową. Zaufaj nam i przekonaj się, że warto!