Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » O nas

Zawory antyskażeniowe

Zawór antyskażeniowy EA T-403

Zawór antyskażeniowy EA T-403
Zawór ma na celu zapobieganie możliwym przyczynom zanieczyszczenia wody pitnej w wodociągu. Jego zadaniem jest zapobieganie przepływowi wstecznem...
Zawór antyskażeniowy BA 406

Zawór antyskażeniowy BA 406
Izolator przepływów zwrotnych gwintowany służy do zabezpieczenia sieci wodociągowej przed zanieczyszczeniem, zapobiegając przepływowi zwrotnem...
Zawór antyskażeniowy BA 405

Zawór antyskażeniowy BA 405
Izolator przepływów zwrotnych kołnierzowy służy do zabezpieczenia sieci wodociągowej przed zanieczyszczeniem, zapobiegając przepływowi zwrotn...

Zawory antyskażeniowe to jeden z rodzajów produktów instalacyjno – sanitarnych dostępnych w naszej ofercie. Ich wysokie parametry oraz zróżnicowane modele pozwalają na niemal stuprocentowe dopasowanie produktu do własnych oczekiwań.

 

Naszym klientom oferujemy zawory antyskażeniowe najwyższej jakości, takie jak:

  • zawór antyskażeniowy EA – zapobiega możliwym przyczynom zanieczyszczenia wody pitnej w wodociągu, uniemożliwiając przepływ wsteczny w wodociągu. Może pracować w dowolnym położeniu, w temperaturze od 0 do 100 stopni Celsjusza.

  • zawór antyskażeniowy BA gwintowany – produkt będący izolatorem przepływów zwrotnych, składający się z dwóch zaworów zwrotnych, komory pośredniej i zaworu upustowego. Pracuje w temperaturze od 0 do 65 stopni Celsjusza.

  • zawór antyskażeniowy BA kołnierzowy – również zabezpiecza sieć wodociągową przed zanieczyszczeniem, będąc izolatorem przepływów zwrotnych z przyłączem kołnierzowym. Pracuje w temperaturze od 0 do 65 stopni Celsjusza.

Nie wiesz, który z produktów będzie najbardziej odpowiedni do wybranej instalacji? Nasz zespół specjalistów oferuje fachowe doradztwo, umożliwiając Ci dopasowanie modelu bądź parametrów danego produktu.

 

Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji zamówień oraz imponujący asortyment. W magazynie posiadamy aż 6 tysięcy produktów, co wyklucza długi czas oczekiwania na większość model. W branży działamy już od 1996 roku. Cenne doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość produktów oraz wielu zaufanych klientów. Dołącz do nich już dziś i przekonaj się, że warto!