Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » O nas

Zawory Zetkama


Zetkama to jeden z największych producentów armatury przemysłowej w Europie, który może pochwalić się szerokim asortymentem różnorodnych produktów. Wysoka jakość oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiły, że firma ta stała się liderem na rynku, zaopatrując swoich klientów w niezbędne elementy wchodzące w skład instalacji przemysłowych. W naszej ofercie można znaleźć zawory Zetkama pełniące szereg ważnych funkcji, a ich odpowiednie dopasowanie do konkretnej instalacji pozwala na niezawodną pracę dodatkowych urządzeń.

Zawory Zetkama

Naszym klientom możemy zaproponować elementy armatury przemysłowej, które różnią się między sobą budową oraz parametrami technicznymi. W ofercie sprzedażowej znajdują się zawory Zetkama przystosowane do pełnienia określonych funkcji. Tak szeroki asortyment pozwala nam zaproponować zawory:

  • balansowe,
  • zwrotne,
  • antyskażeniowe,
  • zaporowe,
  • odpowietrzające.

Wszystkie oferowane przez nas zawory Zetkama pochodzą bezpośrednio od producenta, są oryginalne i spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. W zależności od modelu dostępne są w wielu rozmiarach i typach budowy, dzięki czemu można je dopasować nawet do nowoczesnych instalacji o niestandardowych parametrach.

W razie wątpliwości chętnie doradzimy w wyborze najlepszego produktu, aby cała instalacja działała bez zarzutu, a jej eksploatacja była bezpieczna dla użytkowników. Zapraszamy do współpracy, na bieżąco uzupełniamy ofertę o nowe zawory Zetkama, dzięki czemu znajdą u nas Państwo armaturę przemysłową o odpowiedniej specyfikacji.