Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » Zasuwa nożowa

Zasuwa nożowa


Zasuwa nożowa (z trzpieniem niewznoszącym i wznoszącym wersja z EPDM) może być stosowana w oczyszczalniach i przepompowniach ścieków , sieciach kanalizacyjnych, obiektach melioracyjnych, stacjach przesypowych materiałów sypkich, przemyśle celulozowo-papierniczym, spożywczym, piwowarskim, metalurgicznym, górniczym oraz chemicznym.
Zasuwa nożowa zapewnia swobodny transfer płynów oraz zawiesin nie przekraczających 5% koncentracji części stałych lub 35% luźnych osadów kanalizacyjnych. Korpus pozbawiony jest przestrzeni martwych co uniemożliwia zaleganie części stałych wewnątrz zasuwy. Gniazdo nie posiada żadnych zagłębień, co sprawia że ulega samoistnemu oczyszczaniu przez czynnik przepływu. Te cechy sprawiają, że zasuwa charakteryzuje się długą żywotnością i okresem bezobsługowej pracy.  


Zakres średnic:

DN 50 - DN 600


Parametry pracy:

Temperatura:  -50 do + 120 stopni C

Ciśnienie: 1,0 MPa

Praca w pozycji: pozioma i pionowa


Przyłącze:

międzykołnierzowe