Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » O nas

Reduktory ciśnienia

Reduktor ciśnienia gwintowany
Reduktor ciśnienia gwintowany
Reduktor ciśnienia gwintowany przeznaczony jest do redukcji ciśnienia w wodnych instalacjach wewnętrznej sieci domowej, może pracować w pozycji p...
Reduktor ciśnienia kołnierzowy

Reduktor ciśnienia kołnierzowy
Reduktor ciśnienia kołnierzowy przeznaczony jest do automatycznej redukcji ciśnienia za zaworem, które utrzymywane jest na stałym poziomie bez w...

Jako firma działająca w branży instalacyjno – sanitarnej, oferujemy bogaty wybór armatury przemysłowej. Wśród naszych rozwiązań znajdziesz m.in. reduktory ciśnienia. To obowiązkowe elementy niejednej instalacji. Dlatego warto mieć na uwadze ich jakość oraz odpowiednie parametry.

 

Pośród 6 tysięcy produktów znajdujących się w naszym magazynie znajdziesz m.in. reduktory ciśnienia:

  • kołnierzowe – przeznaczone do automatycznej redukcji ciśnienia za zaworem. Dzięki nim ciśnienie kontrolowane jest nawet przy zerowym przepływie. Reduktor tego typu posiada zawory kulowe i izolacyjne, dzięki którym ręcznie możesz je otwierać i zamykać.

    Maksymalna temperatura, w jakiej może pracować kołnierzowy reduktor ciśnienia to + 70 stopni Celsjusza, przy maksymalnym ciśnieniu wejściowym 25 Bar. Reduktory tego typu pracują zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

  • gwintowane – przeznaczone do redukcji ciśnienia w wodnych instalacjach wewnętrznej sieci domowej. Jego konstrukcja tłoczkowa wykonana jest z mosiądzu, a trzpień ze stali nierdzewnej. Gwintowany reduktor ciśnienia posiada komorę kompensacyjną, która zapobiega wahaniom ciśnienia wyjściowego. Może on pracować w pozycji pionowej, poziomej jak i skośnej. Maksymalna temperatura jego pracy to +80 stopni Celsjusza.

W branży działamy już od 1996 roku. Zapewniamy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo, imponujący asortyment oraz najwyższą jakość produktów. Zamówienia realizujemy szybko, z racji posiadania produktów w magazynie. Oszczędzasz dzięki temu swój cenny czas!

 

Skorzystaj z naszej oferty. Wybierz produkt idealnie odpowiadający Twoim potrzebom i przekonaj się, że warto z nami współpracować!