Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » O nas

Kosze ssawne

Kosz ssawny

Kosz ssawny
Kosz ssawny ma zastosowanie w instalacjach wody gorącej, zimnej oraz mediów obojętnych. Jego główną funkcją jest blokowanie zanieczyszczeń or...

Potrzebujesz produktów z branży instalacyjno – sanitarnej najwyższej jakości? Zależy Ci zarówno na atrakcyjnej cenie, jak i na ich wytrzymałości? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej m.in. kosze ssawne. To produkty znajdujące zastosowanie w instalacjach zimnej i gorącej wody czy mediów obojętnych.

 

Jaka jest ich funkcja?

 

Kosz ssawny służy głównie blokowaniu zanieczyszczeń oraz utrzymywaniu słupa wody między zwierciadłem wody ze studni a pompą ssącą. U nas zamówisz wyłącznie profesjonalny kosz ssawny, którego eksploatacja w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania.

 

Nasze kosze ssawne to przede wszystkim:

  • produkty o wysokim stopniu szczelności,
  • zwarta zabudowa,
  • pełne bezpieczeństwo ekologiczne,
  • brak potrzeby konserwacji.

Poszczególne modele mogą pracować w temperaturze od – 10 do + 90 stopni Celsjusza, przy ciśnieniu 1,0 MPa. Wykonane są z szarego żeliwa i pracują w pozycji pionowej. Z łatwością zastosujesz je w wodzie czy czynnikach neutralnych, ciesząc się stuprocentową satysfakcją.

 

Wybierając produkty najwyższej jakości, którymi bez wątpienia są kosze ssawne dostępne w naszym sklepie, stawiasz na bezpieczeństwo, zadowolenie oraz dużą wytrzymałość. To cechy niezwykle istotne w przypadku produktów z tej dziedziny.

 

Na rynku funkcjonujemy od 1996 roku. Zarówno kosze ssawne, jak i wszystkie pozostałe produkty dostępne w naszej ofercie to modele, które wyróżniają się atrakcyjną ceną i najlepszymi parametrami.

 

Postaw na nasze doświadczenie. Skorzystaj z pomocy specjalistów i przekonaj się, że warto nam zaufać!