Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » Kauczuk

Kauczuk


Otulina z syntetycznego kauczuku (elastomer) Armaflex AC ma zastosowanie w instalacjach klimatyzacyjnych, grzewczych i sanitarnych. Charakterystyczną cechą izolacji jest elastyczny materiał o zamkniętej strukturze komórkowej i wysokim współczynniku oporu, przeciw dyfuzji pary wodnej oraz niskiej przewodowości cieplnej.

Otulina z syntetycznego kauczuku Armaflex AF ma zastosowanie jako izolacja termiczna w klimatyzacji, chłodnictwie oraz innych instalacjach przemysłowych. Posiada specjalną ochronę antybakteryjną (MIKROBAN) zabezpieczającą izolację przed mikrobami, grzybami i pleśnią, co zmniejsza ryzyko korozji pod jej warstwą. Optymalna kombinacja niskiej przewodności cieplnej i wysokiej odporności na dyfuzję pary wodnej zapobiega długoterminowym stratom energii i dyfuzji pary wodnej.

Otulina z syntetycznego kauczuku Armaflex NH przeznaczona jest do izolacji w chłodnictwie, klimatyzacji i ogrzewnictwie. Otulina nie zawiera halogenów (pierwiastków typu chlor, fluor, brom, jod) dzięki czemu ma zastosowanie w systemach o zwiększonych wymaganiach bezpieczeństwa w przypadku pożarów np. w pomieszczeniach komputerowych  i urządzeń elektronicznych, laboratoriach, pomieszczeniach "czystych", statkach, okrętach, instalacjach chemicznych, petrochemicznych i farmaceutycznych.

Otulina z syntetycznego kauczuku Armaflex HT przeznaczona jest w systemach przemysłowych i solarnych dla zastosowań do + 150oC. Jest odporna na wysoką temperaturę oraz promieniowanie UV.

Karty katalogowe produktów dostępne w "pliki do pobrania".