Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» jesteś tutaj: » Filtr kołnierzowy 821

Filtr kołnierzowy 821

Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe


Karta katalogowa
Karta katalogowa


Filtr siatkowy kołnierzowy ma zastosowanie w instalacjach wodnych, parowych, glikolu oraz innych instalacjach przemysłowych (płyny grupy 2). W opcji występuję z wkładem magnetycznym.

Zakres średnic:
DN 15 - DN 400

Parametry pracy:
Temperatura:  -20 C do + 400 C
Ciśnienie: 1,6 MPa
Praca w pozycji: pozioma i pionowa

Przyłącze:
kołnierzowe


Instalacje przemysłowe i wodociągowe wymagają zastosowania dodatkowych środków ochronnych, które będą zabezpieczać rury przed przepływem zanieczyszczeń mechanicznych. W tym celu montuje się w nich filtry siatkowe o odpowiedniej gęstości oczek w kratce, które zabezpieczą instalacje przed zapchaniem.

Filtr siatkowy kołnierzowy dostępny jest w różnorodnych parametrach technicznych. Stosuje się go w przypadku:

  • instalacji wodnej
  • Instalacji ciepłowniczej
  • Instalacji parowej
  • Instalacji chłodniczej

Filtry siatkowe mają za zadanie wyłapywać drobne cząsteczki zanieczyszczeń, takie jak odpryski farby, rdzy czy piasek i brud. Zapobiega to problemom z przepływem cieczy i redukcji ciśnienia w instalacji. Filtr siatkowy kołnierzowy jest obecnie najskuteczniejszą metodą ochrony systemów wodno- kanalizacyjnych. Aby należycie spełniał swoją rolę, wykonuje się go ze stali nierdzewnej i aluminium. Filtry siatkowe dostępne w naszym sklepie sprawdzą się nawet w trudnych warunkach technicznych.

Zapraszamy do zakupów.